Všetci vieme, že nie každý sa hodí na každú prácu.
Problém je, že sa to väčšinou dozvieme až po pridelení na určitú prácu, čo je neskoro.

Dokážem Vám dopredu určiť, či sa dotyčný človek hodí na danú prácu.

Poznáme tieto 4 kategórie a 16 typov: 
(Pre ďalšie informácie klikni na kategóriu)

test osobnostny ok

ochranci

hraci

racionalisti

idealisti

 

 

Máte problémy vo vzťahoch a osobnom živote?

Nedarí sa Vám nájsť si rovnocenného partnera?
V prvom rade musíte poznať seba. Môj test je to pravé, orechové, ktoré Vám napovie PREČO, ale hlavne AKO ďalej v živote.

Hľadáte správneho človeka na zodpovednú funkciu?

Otestujem potencionálnych kandidátov a pomôžem Vám vybrať toho najlepšieho.

Ušetrí Vám to veľa financií a času so zaškolením nového zamestnanca a zníži riziko fluktuácie nových zamestnancov.

Pomôžem Vám zistiť kto ste a prečo

Ak chcete zmeniť svoj osobný, alebo profesionálny život, mali by ste sa poznať.

Môj test určí, v ktorej kategórii sa nachádzate, na akú prácu sa hodíte, ale odpovie Vám hlavne na otázku, PREČO?

HR testy

Administrované testy osobnosti, alebo
kto vlastne som?

Hodnotiaci model MBTI vďačí za svoj ohlas tomu, že pomáha porozumieť tomu, o čo sa jednotlivci pri svojej sebarealizácii usilujú, čo pokladajú za dôležité, ako sa rozhodujú, či ako sa správajú k svojmu okoliu.
Táto typológia vychádza z predpokladu, že ľudské správanie nie je náhoda a je možné ho predvídať. Na základe týchto pravidelností môžeme jednotlivé typy osobností a ich rozdielnosti usporiadať. Rozdielnosti sú úplne prirodzené a neznamenajú žiadnu úchylku alebo zvláštnosť.

Výrok, že život je výsledkom pôsobenia vonkajších okolností, na ktoré nemáme vplyv, neobstojí.

 

 5

 

Schématické delenie

Vnímanie okolitého prostredia

Extroverzia (E) - Extroverti intenzívne vnímajú okolie a sú zameraní na kontakt s ľuďmi a realitou, radi hovoria a vyjadrujú svoje pocity.

Introverzia (I) - Introverti sa dokážu sústrediť na maličkosti a hlavne na myšlienky a pocity. Nevyhľadávajú taký kontakt s okolím, ktorý im niekedy môže byť aj nepríjemný a radšej počúvajú, než aby sa zapojili do konverzácie. Radšej skôr premýšľajú, čo povedia, než aby zo seba chrlil nesúrodé informácie.

 

Získavanie informácií


Zmysly (S, Sensing) - Zmysly uprednostňujú fakty a súčasnú situáciu. Sú viac spriahnuté so skutočnosťou, radšej veci používajú, než aby sa zaoberali tým, prečo a ako fungujú.

Intuícia (N, Intuition) - Intuícia uprednostňuje myšlienky, teórie a fantáziu. Intuisti radi robia veci zakaždým inak, skúma, čo sa prečo a ako deje, a ako by sa to dalo robiť lepšie. Skôr ako prax a to, čo je, ich priťahuje budúcnosť a rôzne abstraktné teórie.

 

Spracovanie informácií


Myslenie (T, Thinking) - Lepšie pracujú s dátami a číslami ako s pocitmi a ľuďmi, bývajú neústupní a neohľaduplní. Myslenie vedie k lepšiemu riešením problémov a zakladá sa na číslach, faktoch a logike - pravdivý - nepravdivý, ak - potom.

Cítenie (F, Feeling) - Cítenie rozhoduje podľa pocitu z veci - viac alebo menej, lepšie - horšie. Citovo založení ľudia dávajú prednosť dohodám, často sú empatickí a radi robia ľuďom radosť.

test2

 

Životný štýl


Úsudok (J, Judging) - Ľudia s dominantným usudzovaním inklinujú k postupným riešeniam a snažia sa rýchlo veci dokončiť. Radi si pred výletom naplánujú, ktoré pamiatky navštívia a vopred si rezervujú hotel.

Vnímanie (P, Perceiving) - Ľudia vnímajúci sa spoliehajú na subjektívnu mienku a nechávajú si všetky možnosti otvorené. Najlepšie sa im darí pod tlakom, v časovej tiesni, keď uz je posledná možnosť niečo urobiť.

Zdroj - Wikipedia

 

Chcem sa opýtať

 

Pár vzorových grafov výslednej správy testu, ktorú vieme vypracovať aj Vám

 

test istj

 

test3

Ak by ste chceli vedieť, či váš partner je pre Vás vhodný (vaša partnerka pre Vás vhodná) dajte si vypracovať testy a dozviete sa o sebe viac

OK tabulka vztahy web

 

#osobnostnetesty

prac zaradenie

kariéra

partnerska suhra

test